Spoštovani,

v petek, 29. 9. 2023, bo potekala jesenska zbiralna akcija odpadnega papirja od 15.00 do 18.00.

Papir se bo tehtal pri zabojniku pri šolski telovadnici, količina pa se bo zapisovala po oddelkih. Tehtali ga bodo učenci višjih razredov ob prisotnosti učiteljev. Zložen naj bo v kartonske škatle ali povezan. V primeru slabega vremena akcija odpade in bo prestavljena na naslednji teden.

Če imate večjo količino papirja, jo lahko sami odpeljete na odlagališči podjetij Dinos ali Simbio. Dovoz odpadnega papirja opravite po 14. uri, ko je na vhodni kontroli manj delovnih vozil in gneče. Pri tehtanju navedite šolo in razred, kateremu ste zbrani odpadni papir namenili. Odpeljete lahko tudi odpadni karton, a le, če boste pri tem navedli šolo in oddelek, kateremu ste ga namenili.

Posebej bi se želeli zahvaliti vsem, ki odpadni papir zbirate in odvažate skozi celotno šolsko leto.

Veseli bi bili, če bi nam pri izpeljavi akcije pomagali in s tem pomagali tudi naši naravi.     

Ljubečna smo mi,

Ljubečna ste vi,

ohranimo jo s skupnimi močmi.

Dobrodošli vsi!

Skupnost EKO Ljubečna

Dostopnost