Dopoldanske govorilne ure

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2019/2020

Govorilne ure predmetna stopnja: enkrat tedensko – dopoldne v kabinetih, učilnicah ali v sejni sobi.

Petra MERC torek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)
Mateja SAMASTUR četrtek, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)
Damjana HROVAT četrtek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Darja POTOČNIK petek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)
Mojca TROBENTAR ponedeljek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)
Monika KALUŽA torek, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)
Katja MEDVED četrtek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)
Sabina CMOK ponedeljek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Darja ARH CENTRIH ponedeljek, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)
Urška GLAVNIK sreda, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Bernarda PRELOŽNIK KINK torek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Klara RAZNOŽNIK sreda, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Helena VERDEV ponedeljek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)
Tamara PRELOŽNIK torek, 1. šolska ura (8.00 do 8. 45)
Marjeta GRADIŠNIK MIRT ponedeljek, 1. šolska ura (8.00 do 8. 45)
Danica VERGILAS petek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Jernej KOBALE sreda, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)
Aljaž BUKOVEC četrtek, 1. šolska ura (8.00 do 8. 45)
Marija BULE četrtek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)
Elvira VALANT četrtek, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)
Marjanca TANŠEK petek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Irena TUŠEK ponedeljek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Nataša SEDEJ ponedeljek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)
Dragana PREPELIČ četrtek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)

 

Govorilne ure razredna stopnja

Učitelji bodo imeli govorilne ure enkrat tedensko – dopoldne v svojih kabinetih ali v sejni sobi.

Vlasta ROŽIČ četrtek, 6. šolska ura
Sonja FELDIN po dogovoru
Danica JAKOP IRŠIČ petek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)
Tatjana VODEB po dogovoru
Sonja KUGLER sreda, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Tina JURŠIČ ponedeljek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Marija ZORKO torek, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)
Mojca KRIŽNIK torek, 1. šolska ura (8.00 do 8. 45)
Natalija FERČEC HALUŽAN po dogovoru
Suzana MILJEVIČ ponedeljek, 1. šolska ura (8.00 do 8. 45)
Tamara PRELOŽNIK torek, 1. šolska ura (8.00 do 8. 45)
Klara RAZNOŽNIK sreda, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Bernarda PRELOŽNIK KINK torek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)
Aljaž BUKOVEC četrtek, 1. šolska ura (8.00 do 8. 45)
Sabina CMOK ponedeljek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)

 

(Skupno 412 obiskov, današnjih obiskov 2)