Vabilo na spletno predavanje TRI SEKUNDE ─ ZASVOJENOST: TO SE MENI NE MORE ZGODITI

Mesec november je posvečen boju proti vsem oblikam zasvojenosti in ravno mladostniki so tisti, na katere različne oblike zasvojenosti najbolj prežijo. Vse učence in starše 7., 8. in 9. razreda zato vabimo, da si skupaj ogledate on-line dogodek: ZASVOJENOST: TO SE MENI NE MORE ZGODITI, ki bo prikazal različne pasti zasvajanja, s poudarkom na novodobnih vidikih zasvojenosti – uradno vabilo na dogodek.

Dogodek bo potekal v sredo, 11. novembra 2020, ob 18. uri na www.neodvisen.si, dostop za ogled (brezplačno povezavo) pa vam bodo posredovali razredničarke in razrednik na vaše elektronske naslove.

Vljudno vabljeni!

Ravnatelj Martin Grosek

(Skupno 252 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost