Obvestilo za učence in starše

Drage učenke in učenci!

Žal se niso uresničile naše želje in pričakovanja, da se v ponedeljek, 9. novembra, ponovno srečamo v šolskih klopeh. Kot ste nekateri že sami izvedeli, je ministrica za šolstvo Simona Kustec včeraj objavila odločitev Vlade, da se v naslednjem tednu izvaja pouk na daljavo za vse učence osnovne šole, torej od 1. do 9. razreda. Učitelji že pripravljamo navodila za vaše samostojno delo. Objavili jih bomo v nedeljo proti večeru. Vsa navodila bodo pripravljena po urniku, ki bi ga imeli v šoli, zato vas že sedaj prosimo, da svoje delo opravljate sproti, predvsem pa z veliko mero resnosti in (samo)odgovornosti. V kolikor pri delu naletite na kakršno koli težavo, se obrnite na učitelja, ki vas dotični predmet poučuje. Na vsa vaša vprašanja bomo z veseljem odgovorili, saj tudi mi potrebujemo povratne informacije o vašem delu.

Želimo vam uspešno delo!

 

Spoštovani starši!

Zavedamo se, da nastala situacija tudi vas postavlja pred številne izzive. Učitelji se bomo potrudili, da bomo učencem resnično namenili naloge, ki jih bodo lahko v največji možni meri izpolnili sami, brez vaše pomoči. Žal je to pri mlajših učencih pogosto nemogoče, zato se na vas obračamo s prošnjo, da nam priskočite na pomoč tudi tako, da nas opozorite, ko naletite na kakršno koli težavo. Delo na daljavo bo ponovno zahtevalo od vseh nas – učencev, staršev in učiteljev – nemalo truda in prilagajanja, seveda pa tudi potrpljenja in medsebojnega spoštovanja. Na vas se bodo v teh dneh obrnili tudi razredniki z nekoliko podrobnejšimi navodili in priporočili za delo učencev, splošna navodila in gradivo za prihodnji teden pa bo na voljo v nedeljo proti večeru. Ponovno pa bi vas prosili za potrpežljivost, če se bodo v ponedeljek ponovno pojavile težave pri dostopu do spletne učilnice. Kot ste verjetno zasledili v medijih, je ARNES-ov sistem zaradi široke mreže uporabnikov preobremenjen in zato prihaja do težav.

Zahvaljujemo se vam za dosedanje sodelovanje v skupno dobro otrok in vas lepo pozdravljamo!

 

Ravnatelj Martin Grosek ter učiteljice in učitelji OŠ Ljubečna

 

“Nobena težava ni taka, da je ne bi mogli rešiti skupaj, le malo pa je takih, ki jih lahko rešimo sami.”

 Lyndon B. Johnson

 

 

(Skupno 369 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost