Jan Klemen – zlati logik

26. septembra 2019 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja logike. Tekmovanja se je udeležilo 15 učencev od 7. do 9. razreda. Pet učencev je osvojilo zadostno število točk, da so se uvrstili na državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto, 19. oktobra 2019, na Osnovni šoli Dobrna.

Naši učenci so se na tekmovanju izvrstno odrezali, saj je Jan Klemen Agrež iz 8. a razreda osvojil zlato priznanje,  Blaž Krušič iz 8. a razreda ter Žiga Grešak iz 7. b razreda pa sta osvojila srebrni priznanji.

Za odlične dosežke vsem iskreno čestitamo.

 

Za konec pa še eno  študentsko logično razmišljanje: 

“Manj ko se učiš, manj veš! Manj veš, manj pozabiš! Manj pozabiš, več znaš!”

 

Monika Kaluža, mentorica

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...