Zaposleni

Strokovni delavci:

Zap. št. Ime in priimek Predmet Razrednik  Naloge
1 Martin GROSEK, svetovalec     Ravnatelj
2 Helena VERDEV, svetnica GEO, ZGO  

Pomočnica ravnatelja,

šolska kronika, MEPI

3 Darja ARH CENTRIH, svetovalka TJA, TJF 8.b  
4 Aljaž BUKOVEC ŠPO   Projekt ZGDPO
5 Marija BULE, svetovalka RAP 5.a Vodja aktiva II. triade, promet
6 Sabina CMOK TJA, OPB 8.a  
7 Sonja FELDIN, svetovalka DSD, OPB   Vodja aktiva OPB, ŠS
8 Marjeta GRADIŠNIK MIRT, svetovalka NAR, KEM, BIO   Koord. mladinskega raziskovalnega  dela
9 Urška GLAVNIK, mentorica LUM    
10 Iza HERMAN RAP  1.b  
11 Damjana HROVAT, mentorica SLJ         9.a  
12 Danica JAKOP IRŠIČ, svetovalka RAP 2.b EKO šola
13 Monika KALUŽA, svetovalka MAT, RAČ 6.b Lopolis
14 Jernej KOBALE ŠPO 9.b Vodja športnega aktiva
15 Polona KONEC BIO    
16 Mateja KOVAČ, mentorica ŠSD   Šolska svetovalna služba
17 Mojca KRIŽNIK, svetovalka RAP 3.b

Vodja aktiva I. triade,

novoletna tržnica in

dobrodelni koncert

18 Sonja KUGLER, svetovalka RAP 1.a

Predsednica Sveta zavoda,

nadarjeni učenci, ml. tisk

19 Katja MEDVED, svetovalka TJA, ZGO 6.c Šolska skupnost učencev, šolski parlament
20 Petra MERC, svetovalka SLJ, TJN    
21 Suzana MILJEVIĆ, mentorica TJA, OPB    
22 Darja POTOČNIK, svetovalka MAT, FIZ    
23

Mojca PREBIL PODPEČAN,

svetovalka

KNJ  

Šol. knjižnica,

učbeniški sklad

24

Tamara PRELOŽNIK, mentorica

( Darja SLIVNIK )

DKE, ZGO, OPB    
25 Bernarda PRELOŽNIK KINK, svetovalka GUM, OPB 7.b Mladinski PZ
26 Dragana PREPELIČ, svetovalka ROID, RAČ   Spletna stran šole
27 Klara RAZNOŽNIK, mentorica GUM, OPB 7.a Otroški PZ
28 Vlasta ROŽIČ, svetovalka RAP 2.a EKO šola
29 Mateja SAMASTUR, svetovalka SLJ 6.a Vodja družb. aktiva, šolski radio, projekt OBJEM
30 Nataša SEDEJ, svetovalka RAP 4.b
31 Marjanca TANŠEK, svetovalka RAP 5.b  
32 Mojca TROBENTAR, svetovalka MAT, TIT   Evropska vas, Vodja NMA
33 Irena TUŠEK, mentorica RAP    
34 Elvira VALANT, svetovalka RAP 4.a  
35 Danica VERGILAS, svetovalka ŠPO  
36

Tatjana VODEB, svetovalka

( Anja ULAGA )

DSD, JV, OPB    
37 Marija ZORKO, svetovalka RAP 3.a  EKO šola
         
 

L. RADALJAC, svetovalka

M. KOROŠEC

K. KRAJNC

T. TIRŠEK

T. PRAŽEN

DSP

DSP

DSP

DSP

   

Ostali delavci:

1 Silvija ORLIČNIK poslovna sekretarka
 2 Dragica MILJEVIČ računovodkinja
 3 Blaž JOŠT kuhar
4 Nejc PUŠNIK kuhar
     5 Majda BREŽNIK kuharica
6 Tatjana VEBER kuharica
 7 Andrej RANČNIK hišnik
 8 Mojca JELOVŠEK čistilka
 9 Rada ĐUKIĆ čistilka
   10

Brigita HRVATIČ

(Valerija KOŠTOMAJ)

čistilka
   11 Bojana KAPLJA čistilka
   12 Mojca CVETIČ čistilka
   13 Tjaša KRIVEC spremljevalka

(Skupno 3.964 obiskov, današnjih obiskov 4)