PRVI ŠOLSKI DAN ČETRTEK, 1. SEPTEMBER 2022

Pouk za učence od 2. do 9. razreda se začne ob 8.00.

Učenci 1. razreda pridejo v šolo ob 16.00 v spremstvu staršev.

Učenci 2. in 3. razreda imajo pouk do 12.30.

Zaželeno je, da s sabo v šolski torbi prinesejo copate, peresnico in zvezke. Likovne potrebščine bodo prinesli kasneje.

Učenci 4. in 5. razreda imajo prvi dve uri oddelčno skupnost učencev, nato pouk po urniku, in sicer pet šolskih ur, do 12.20.

Učenci od 6. do 9. razreda imajo prve tri ure oddelčno skupnost učencev, nato pouk po urniku, in sicer šest šolskih ur, do 13.20.

Učenci od 4. do 9. razreda naj imajo v torbi samo peresnico, beležko in šolske copate, saj bodo v šoli dobili vse učbenike iz učbeniškega sklada.

Kosilo bo, učenci ga lahko naročijo prvo šolsko uro pri razredničarki oziroma razredniku.

Avtobusi v šolo in domov vozijo po običajnem voznem redu.

Ta dan izjemoma avtobus ob 14.20 ne vozi.

Učenci od 2. do 5. razreda lahko na starše ali avtobus počakajo v oddelkih podaljšanega bivanja.

Ravnatelj: Martin Grosek, prof.