V sredo, 22. 9. 2021, smo prvošolce sprejeli v skupnost učencev. Članice dramskega krožka so za najmlajše učence šole pripravile dramsko uprizoritev Sneguljčice. Popeljale so jih v svet glasbe s petjem pesmi in igranjem ksilofona. Povezovalka programa, Lea Vrečko, je učence vodila skozi zaprisego do članstva v skupnosti učencev.

Ob koncu prireditve jih je v razredu čakala peresnica z logotipom šole in sladko presenečenje.  Verjamemo, da se bodo dneva, ko so tudi uradno postali člani skupnosti učencev naše šole, z veseljem spominjali.

Mentorica skupnosti učencev