Težave do vzpostavljanja povezav do spletnih učilnic – obvestilo

Spoštovani!

Zaradi izjemno povečane uporabe internetnega omrežja prihaja do težav pri vzpostavljanju povezav. Na šoli se te težave zavedamo, zato smo vam pripravili nekaj nasvetov za dostop do gradiv na naši spletni strani. Svetujemo vam, da poskušate povezavo vzpostaviti večkrat, ob različnih urah dneva. Pripravljena navodila naših učiteljev so oblikovana za ves teden, tako da predlagamo, da jih kopirate in shranite v svoj računalnik. V času, ko bo internetno omrežje preobremenjeno, naj učenci izvajajo tiste naloge, ki so vezane na učila v fizični obliki (učbeniki, delovni zvezki, zvezki …). Gradiva, naložena v spletni učilnici, ki jih je mogoče prenesti na računalnik (PPT-predstavitve …), si naložite takoj, ko vzpostavite povezavo z ustrezno spletno učilnico. Prosimo vas za potrpežljivost!

Ravnatelj, Martin Grosek

(Skupno 295 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...